Dřevěnka Provodín || Stylová výletní hospůdka s penzionem oblíbená u motorkářů, kolařů a návštěvníků Máchova kraje

Naše nabídka

 

Kapacita naší hospůdky je 70 lidí uvnitř  (38 ve výčepu a 32 v klubovně) a mimo to letní zahrádka pro 90 lidí.
Hospůdka s více jak stoletou historií je známá jako tradiční zastávka motorkářů, kolařů i výletníků, kteří se vydávají na cesty po Máchově kraji.

Mimo tradičné skvělé jídlo a pití, příjemnou obsluhu a možnost pronajmutí k různým oslavám, je zde možno si zahrát šipky, fotbálek či petanque, k dispozici je i jukebox s karaoke. Akce, které se zde již tradičně konají ( motosrazy, „konečná“ pro bikery, trampská setkání, bigbítové i country zábavy) se setkávají vždy s velkým a příznivým ohlasem.

Kapacita ubytování v našem penzionu je 20 osob.

Spíše než na městský komfort je dbáno na udržení stylu a příjemného pocitu "jako doma na chalupě", který je v harmonii s přirozenou krásou okolní krajiny a s romantikou Máchova jezera a chráněné skály Spící panna, které jsou v okolí.

Máme pro vás přichystány čtyři dvoulůžkové pokoje a jedentrojlůžkový se společným sociálním zařízením (pánské i dámské toalety, pánská i dámská sprcha), jeden dvoulůžkový a jeden trojlůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením (sprcha, sedací vana, toaleta) a TV. Také je možnost spaní na vlastních karimatkách i spacácích v klubovně (podle domluvy). Stany se dají postavit u Dřevěnky, je tu i místo pro karavan 
Ceny ubytování se pohybují od 380,- Kč do 690,- Kč za POKOJ a noc.
 

 

Spřátelené weby:
Black Shadows MC Děčín - Motocyklový klubMotorkáři.cz - motocyklový portálhttp://scarver.blueforum.cz/http://drevenka.webnode.cz//